Levá cesta

Největším nepřítelem diktatury je otázka. Ptejme se!

Kontakt

Zaujaly vás tyto stránky? Nebo se vám zde něco nelíbí? Chválu i výhrady pište na můj e-mail níže. Ale prosím vás: Nepište mi nikdo urážlivé texty typu "Seš blbej levičák" a tak podobně. Tím beztak shazujete jen sebe. Zasílejte konstruktivní kritiku podpořenou argumenty. Budu se na pochvalné dopisy i projevy nesouhlasu snažit reagovat. Ale nezapomínejte: Jsem student a nemusím mít neustále moře času. Tak tuto skutečnost berte prosím jako omluvu, pokud někomu odpovím až po delší době, či se mi jeho zpráva ztratí v informační lavině. Aby jste tomuto předešli, pomůže také, když označíte své zprávy výstižným předmětem.

Pokud mě někdo upozorní na nějakou faktickou chybu na mých stránkách, budu mu vděčný. Takovou zprávu označujte prosím slovy "Upozornění o  chybě". A uvítám, když ten někdo chybnost určitého uvedeného faktu prokáže - například odkazem na solidní stránky, které jsou v rozporu s oním řešeným domnělým faktem. Jinak si vše budu muset ověřovat sám.

Tak tady je můj email:

leftway@fastmail.com

 
Stránky vznikají za tímto účelem: Pomoci lidem v boji proti evoluční přirozenosti, v boji za lidskost. Zastavme všechny formy šovinismu a z něj plynoucí diskriminace!