Levá cesta

Největším nepřítelem diktatury je otázka. Ptejme se!

Cesta

Hlavní rubrika stránek. Zde naleznete moje nejobecnější úvahy o světě, mojí filozofii. Kmenové myšlenky jsem zkomponoval do úvahy Poslání člověka. Dělí se na několik kapitol. Jelikož tyto myšlenky jsou kmenové, tedy takové, které doporučuji čtenáři přečíst nejdříve, jednotlivé kapitoly této základní úvahy zde zveřejňuji jako podrubriky. Po těchto následuje podrubrika Další úvahy, kde ve formě článků naleznete další obecné texty.

Níže si ve formátu .doc můžete stáhnout kmenovou úvahu Poslání člověka. Kompletně v jednom dokumentu. Vhodné pro tisk, či zaslání známým.

Poslani_cloveka_Leva_cesta.doc, (1.58MB)

Kmenová úvaha Levé cesty - Poslání člověka - ve formátu .doc. V jednom souboru celá úvaha. Vhodné pro tisk, nebo pro zaslání známým.
Po stažení se vás možná budou Windows ptát, ve kterém programu chcete soubor otevřít. Nelekejte se. V seznamu vyberte Microsoft Office Word a vše by již mělo proběhnout bez problémů. Jestli se však přeci jen nějaké problémy vyskytnou, informujte mě prosím na můj kontaktní e-mail: the.leftway@gmail.com

 
Stránky vznikají za tímto účelem: Pomoci lidem v boji proti evoluční přirozenosti, v boji za lidskost. Zastavme všechny formy šovinismu a z něj plynoucí diskriminace!